Orion Protocol İnceleme ve Anlatım

Arkadaşlar öncelikle hepinize tekrardan merhabalar. Uzun zamandır burada sizlerle makaleler paylaşıyorum. Bu makaleler sayesinde oldukça kalitesi projeleri tanımış oluyoruz. Elimden geldiğince anlatmaya çalışıyorum. Ardından sosyal medya linklerini ve web sitelerini de veriyorum ki kaçırdığım şeyleri oradan sizler takip edip öğrenin. Hiçbir katkı sunamasam bile sizler en azından reklam yapmış oluyorum. Haberdar etmiş oluyorum.

Bugün sizlere ORN token projesi hakkında bilgiler vereceğim. Orion Protokol nedir ? Ne işe yarar ? Bu tokeni nereden temin edebilirsiniz ? Başlıca sorularımız olacak.

Kripto para piyasalarından likidite ayarlamak ve bu sorunu çözmek için oldukça faydalı çözümler sunan Orion Protocol bir defi projesidir. Son zamanlarda çıkan bir çok defi projesi var fakat çoğunun bu şekilde somut bir çözümü yoktur. Orion Protocol bu işi gerçekten biliyor. Orion, dahili bir para birimi veya hizmet belirteci biçimini almak için tüm ana işlemlere entegre ederek belirtecin tüm protokol boyunca derin bir şekilde kullanılmasını sağlamıştır.

Orion Protocol bir ERC-20 tokenidir. Ayrıca ORN token ile herhangi bir ödeme yaparken işlem ücretlerinden indirim kazanabiliyorsunuz. Likidite toplayıcısı aracılığıyla likidite arttırma eklentisi dahil bir çok çözümleri bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca şunu da ifade etmek istiyorum.

Orion Protocol projesi sosyal mining için tekrardan DaoMakerdadır. Daha önce Doamakerin desteğini sonuna kadar alarak oldukça yüksek değere ulaşmıştır. Bunu bir ikinci fırsat olarak düşünüp değerlendirmenizi tavsiye ederim. 7 bin den fazla abonemin olduğu bir platformda sizlere böyle güzel bir projeyi tanıtmaktan mutluluk duyuyorum.

Orion Protocol Coin Nasıl Alınır?

Orion Protocol Coin çeşitli kripto para borsaları aracılığı ile satın alınabilir. ORN TOKEN Binance, Bilaxy, Bitmax ve Uniswap gibi birçok borsada halihazırda mevcuttur.

Web sitesi: https://orionprotocol.io/

Yazar : freimiller

--

--

bir youtube video içerik oluşturucu olarak anılmayı isterim. kanalımda bir çok abonem vardır.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
frei miller

bir youtube video içerik oluşturucu olarak anılmayı isterim. kanalımda bir çok abonem vardır.